0 کالا در سبد خرید می‌باشد.
جمع کل: 0 ریال

فروشگاه آنلاین کتاب‌های حقوقی دادآفرین

دادآفرین: موسسه آموزشی و ناشر تخصصی کتابهای آموزشی و کمک آموزشی ویژه آزمون کارآموزی وکالت و کارشناسی ارشد حقوق     پیگیری سفارشات قبلی  |   پرداخت سفارش
ضمن تبریک سال نو، به اطلاع می رساند فروشگاه دادآفرین از تاریخ 27 اسفند لغایت 13 فروردین ماه تعطیل می‌باشد و سفارش های ثبت شده از تاریخ 14 فروردین ماه به صورت روزانه ارسال می گردد.

دادآفرین - مبانی حقوق مدنی: اموال و مالکیت - مجتبی جرعه نوش -قيمت: 1,600,000 ريال
 
نام كتاب مبانی حقوق مدنی: اموال و مالکیت
مولف / مترجم مجتبی جرعه نوش
موضوع كتاب حقوق مدنی - ایران - راهنمای آموزشی
گروه کتاب کتابهای آموزشی - حقوق
تعداد صفحات 216 صفحه
نوبت چاپ چاپ هفتم
نوع صحافي چسب گرم
اندازه كتاب وزیری
وزن 0 گرم
شابك 9786007992579
ناشر انتشارات دادآفرین
زبان اصلي كتاب فارسی
زبان كتاب فارسی


توضيحات بيشتر درباره كتاب
هدف نهایی از آموزش حقوق مدنی، رسیدن دانشجویان به قوه اجتهاد است به نحوی که بتوانند با تسلط بر مقدمات، پاسخ مناسب برای مسایل پیچیده عملی پیدا کنند ولی رسیدن به این هدف متعالی، جز از طریق تسلط بر مبانی اجتهاد و مسایل متعارف حقوق مدنی ممکن نیست. در واقع، در گام اول لازم است که دانشجویان گرامی مفاهیم بنیادین حقوق مدنی را بشناسند و در گام بعد، باید مسایل متعارفی را که در نوشته های بزرگان حقوقی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته، به خوبی درک کنند. با توجه به گستردگی منابع و سنگینی بیان نویسندگان برزگ حقوقی، طی کردن همین گام های مقدماتی نیز برای بسیاری از دانشجویان گرامی دشوار است. کتاب «اموال و مالکیت» به عنوان اولین جلد از مجموعه «مبانی حقوق مدنی» مؤسسه دادآفرین با هدف رفع این خلأ توسط جناب آقای جرعه نوش به رشته تحریر درآمده است.
در این کتاب کوشش شده همه مفاهیم مقدماتی و همه مسایل متعارف با ساده ترین بیان ممکن و در کمترین حجم ممکن بیان شود به نحوی که به غنای ذاتی مطالب خللی وارد نشود و به علاوه، در همه موارد کوشش شده استدلال دیدگاه های بزرگان حقوقی نیز ذکر شود تا ذهن دانشجویان به حفظ طوطی وار نکات خو نگیرد و فرایند آموزش حقوق از هدف اصلی خود که ایجاد قوه اجتهاد حقوقی است، فاصله نگیرد. در پایان کتاب، جهت جمع بندی مطالب و ایجاد نظم ذهنی برای خوانندگان، خلاصه مطالب در نمودار های تفهیمی نسبتاً مفصل ترسیم شده و مجموعه ای از سؤالات برگزیده آزمون های حقوقی نیز گردآوری شده و پاسخ آن ها به مطالب متن اصلی ارجاع داده شده است.
امید است این کتاب در کنار سایر کتب این مجموعه که به زودی تقدیم علاقه مندان می شود، خوانندگان را در جهت یادگیری حقوق مدنی به خوبی یاری کند.كساني كه اين كتاب را سفارش داده‌اند، كتاب‌هاي زير را نيز سفارش داده‌اند...
با اطمینا ن خرید کنید
امکان پرداخت با کلیه کارت‌های عضو شتاب

آدرس صفحه: https://books.dadafarin.com/bookinfo.aspx?bid=7b7d5b49-2a16-4d39-9930-d24e50e65218
تاریخ چاپ: 4/19/2024 8:40:25 AM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...