0 کالا در سبد خرید می‌باشد.
جمع کل: 0 ریال

فروشگاه آنلاین کتاب‌های حقوقی دادآفرین

دادآفرین: موسسه آموزشی و ناشر تخصصی کتابهای آموزشی و کمک آموزشی ویژه آزمون کارآموزی وکالت و کارشناسی ارشد حقوق     پیگیری سفارشات قبلی  |   پرداخت سفارش
به اطلاع می رساند با توجه به دستورالعمل های صادره و نیز تقلیل ساعات اداری در کشور، احتمالا محموله های پستی تا عادی شدن شرایط با تاخیر به دست متقاضیان خواهد رسید.

شرایط خدمت رسانی...

با دسترسی و استفاده از وب سایت books.dadafarin.com، شما شرایط و ضوابط استفاده از این وب سایت را به شرح ذیل پذیرفته‌اید:


در این سایت، کلیه محتوا به هر شکل و قالب و به صورت کامل یا انتخاب شده از مجموعه‌ای از صفحات و یا صفحات انفرادی، کاملاً متعلق به گروه فناوری اطلاعات رکورد می‌باشد.

تمامی حقوق محفوظ است.

شما مجاز خواهید بود تا مطالب این وب سایت را به صورت ذخیره شده بر روی کامپیوترتان و یا به صورت نسخه چاپی، تنها برای استفاده غیر تجاری مورد استفاده قرار دهید.

شما مجاز خواهید بود تا در صورت لزوم در اطلاعات این سایت به صورت جزیی برای ایجاد لینک بین سایت‌ها یا جستجوگرهای اینترنتی تغییراتی ایجاد و استفاده نمایید.

هر شیوه استفاده دیگر از تمام و یا بخشی از این وب سایت از قبیل بازسازی صفحات، ترجمه، بومی سازی، تنظیم مجدد مستندات، هرگونه تغییر دیگر و یا ذخیره‌سازی و توزیع این سایت در هر شکل و به هر وسیله‌ای بدون اجازه کتبی از گروه فناوری اطلاعات رکورد ممنوع می‌باشد.

علیرغم تلاش زیاد ما در حوزه ارائه اطلاعات، ممکن است اطلاعات موجود در این وب سایت برای شرایط و یا موارد خاص به روز نباشد.

ما نمی‌توانیم هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه اشتباه و یا حذفیات را در این سایت، متقبل شویم.

مسئولیت هر گونه تصمیمات شخصی که بر پایه اطلاعات مندرج در این سایت گرفته‌اید بر عهده خود شما خواهد بود.

دقت داشته باشید که گروه فناوری اطلاعات رکورد و هیچ یک از بخش‌های زیر مجموعه‌اش، مسئولیتی در قبال خسارات و تلفات ایجاد شده احتمالی به صورت مستقیم و یا غیر مستفیم بر پایه برداشت شخصی از این وب سایت و یا اطلاعات مندرج در آن را مورد قبول نمی‌داند.

دقت داشته باشید که گروه فناوری اطلاعات رکورد و هیچ یک از بخش‌های زیر مجموعه‌اش، مسئولیتی در خصوص خسارات و یا تلفاتی که از وب سایت‌هایی غیر از وب سایت‌های تحت کنترل این شرکت به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم و یا تحت شرایط خاص که از طریق دسترسی به این وب سایت و یا اطلاعات مندرج در این سایت، ناشی ‌گردد را قبول نخواهد کرد.

گروه فناوری اطلاعات رکورد و هیچ یک از بخش‌های زیر مجموعه‌اش، ‌مسئولیتی در قبال محتوی و مستندات سایت‌های دیگر نخواهد داشت.

کلیه قوانین حاکم بر این اعلانیه بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

در صورتیکه هر یک از مقررات اشاره شده در فوق، به هر دلیل و زمانی بر اساس قوانین از حالت قانونی خارج گردد، در این وب سایت نیز تا تنظیم و انتشار اعلانیه جدید از درجه اعتبار ساقط خواهد بود. دقت داشته باشید که در این صورت تنها آن بخش از مقررات که از درجه اعتبار ساقط شده غیر قابل استناد بوده و بقیه مفاد بر قدرت خود باقی خواهد ماند.

با اطمینا ن خرید کنید
امکان پرداخت با کلیه کارت‌های عضو شتاب
آدرس صفحه: https://books.dadafarin.com/terms.aspx
تاریخ چاپ: 12/5/2021 11:51:22 AM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...