0 کالا در سبد خرید می‌باشد.
جمع کل: 0 ریال

فروشگاه آنلاین کتاب‌های حقوقی دادآفرین

دادآفرین: موسسه آموزشی و ناشر تخصصی کتابهای آموزشی و کمک آموزشی ویژه آزمون کارآموزی وکالت و کارشناسی ارشد حقوق     پیگیری سفارشات قبلی  |   پرداخت سفارش

شرايط فروش...

شما با ثبت سفارش آنلاین می‌توانید به سرعت کالای خود را بر اساس شرایطی که خود تعیین می‌نمایید اعم از پیک موتوری برای شهر تهران، پست یا باربری دریافت نمایید. در هنگام ثبت سفارش، فاکتوری برای شما صادر می‌گردد که در آن تاریخ انقضاء ذکر گردیده است. بدیهیست پرداخت مبلغ به یکی از طرقی که شما انتخاب نموده‌اید همانند پرداخت آنلاین، واریز به حساب و یا پرداخت از طریق روش کارت به کارت بانکی می‌بایست قبل از تاریخ انقضاء پیش فاکتور انجام گردد زیرا در زمان انقضا فاکتور به صورت خودکار باطل شده و سفارش کان لم یکم تلقی می‌گردد و شما در صورت درخواست کالا می‌بایست پیش فاکتور جدید صادر نمایید.
در صورتی که به هر دلیلی از سفارش خود منصرف شوید و وجه فاکتور را نیز پرداخت نموده باشید در اینصورت می‌بایست ضمن تماس با انتشارات به شماره‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما نسبت به اعلام شماره کارت بانکی خود اقدام نموده و انتشارات با کسر مبلغ کارمزد بانکی عملیات کارت به کارت مبلغ را به حساب شما واریز خواهد نمود.


شرايط تخفيف...
انتشارات دادآفرین بمنظور ترغيب و توسعه فرهنگ خريد الكترونيك، اقدام به اعطاي شرايط تخفيف خاص براي حمل و نقل كتاب‌هاي فروخته شده براي خريداران اينترنتي خود به شرح زير نموده است.


انتشارات دادآفرین در مناسبت‌هاي خاص اقدام به تخفيف كلي مي‌نمايد كه از طريق وب سايت اطلاع رساني مي‌گردد. براي مثال كليه خريداران اينترنتي از 8 درصد تخفيف ماليات بر ارزش افزوده برخوردار مي‌باشند.


انتشارات دادآفرین هر ساله به صورت محدود براي خريداران اينترنتي خود اقدام به صدور بن‌هاي تخفيف مي‌نمايد كه در بخش مشاهده ليست سفارشات قابل استفاده مي‌باشد.


انتشارات دادآفرین بر اساس ميزان خريد شما به صورت الكترونيكي، تخفيفاتي را به صورت عمومي اعطا مي‌نمايد. از جمله‌ي اين تخفيف‌ها، مي‌توان به تخفيف ويژه براي ارسال كتب به سراسر كشور اشاره كرد كه ميزان اين تخفيفات نيز از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد شد.
با اطمینا ن خرید کنید
امکان پرداخت با کلیه کارت‌های عضو شتاب
آدرس صفحه: https://books.dadafarin.com/discountterms.aspx
تاریخ چاپ: 5/22/2024 8:35:19 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...