0 کالا در سبد خرید می‌باشد.
جمع کل: 0 ریال

فروشگاه آنلاین کتاب‌های حقوقی دادآفرین

دادآفرین: موسسه آموزشی و ناشر تخصصی کتابهای آموزشی و کمک آموزشی ویژه آزمون کارآموزی وکالت و کارشناسی ارشد حقوق     پیگیری سفارشات قبلی  |   پرداخت سفارش

دادآفرین - حقوق مدنی به روش ساده: ارث، وصیت و شفعه - هادی کندسری -قيمت: 200,000 ريال
 
نام كتاب حقوق مدنی به روش ساده: ارث، وصیت و شفعه
مولف / مترجم هادی کندسری
موضوع كتاب مدنی - ایران - راهنمای آموزشی
گروه کتاب کتابهای آموزشی - حقوق
تعداد صفحات 328 صفحه
نوبت چاپ چاپ اول
نوع صحافي چسب گرم
اندازه كتاب وزیری
وزن 0 گرم
شابك 9786007992425
ناشر انتشارات دادآفرین
زبان اصلي كتاب فارسی
زبان كتاب فارسی


توضيحات بيشتر درباره كتاب
مبحث ارث و وصیت همواره دغدغه بسیاری از دانشجویان و داوطلبان آزمون های حقوقی بوده است. پیچیدگی مسایل ارث و همچنین دشواری تحلیل های مبحث وصیت و شفعه، این بخش از حقوق مدنی را بسیار سنگین و دشوار نموده است. در حالی که در آزمون های حقوقی همواره مبحث ارث، وصیت و شفعه مورد توجه طراحان سوال بوده و لازم است دانشجویان و داوطلبان آزمون های حقوقی در این حوزه از حقوق مدنی تسلط داشته باشند.
به این منظور کتاب حقوق مدنی ۸ با عنوان "ارث، وصیت و شفعه" تالیف هادی شعبانی کَندسری توسط موسسه مشاهیر مهر دادآفرین به چاپ رسیده است.
در این کتاب، مطالب پیچیده و تحلیل های سنگین، بسیار ساده و روان بیان شده و برای هر مطلب مثال های فراوانی ارائه شده است. مطالب با یک نظم منطقی و انسجام ذهنی مطرح شده، به طوری که تمام فروض و شقوق مواد قانون مدنی تبیین شده و تمام مطالب مرتبط ضمن عنوان واحد گرد هم آمده است.
از دیگر ویژگی های مهم کتاب حاضر این است که قوانین پراکنده و جدید جمع آوری شده و آخرین تحولات نظام حقوقی در کتاب گنجانده شده است؛ برای نمونه مباحث مربوط به ارث دیه از قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ گردآوری شده، نکات مهم قانون امور حسبی بیان شده، قوانین خاص مثل قانون حاکم بر ارث و وصیت ایرانیان غیر شیعه و غیر مسلمان و نیز قانون حمایت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بد سرپرست مصوب ۱۳۹۲ توضیح داده شده است.
آنچه به نوشته حاضر اصالت می بخشد، آن است که مطالب این کتاب از تالیف های اساتید طراز اول حقوق مدنی به ویژه کتب دکتر کاتوزیان و دکتر صفایی اقتباس شده و برای رعایت امانت و اصالت بخشی به اثر، داخل متن به کتاب و شماره مطلب ارجاع داده شده است.
فایده مهم دیگر کتاب آن است که حاوی نمودارهای مفهومی و طبقه شده است که باعث می شود مطالب در ذهن دانشجو ترسیم گردد و با استفاده از حافظه تصویری، یادگیری و به یاد سپاری مطالب تسهیل گردد.
به منظور سنجش و ارزیابی دانشجو و آشنایی با سوالاتی که در آزمون های حقوقی سال های گذشته طرح شده، در انتهای کتاب سوالات برگزیده آزمون های حقوقی جمع آوری شده و در قسمت پاسخنامه به آنها پاسخ داده شده است.
امید است کتاب حاضر برای دانشجویان و داوطلبان محترم مفید واقع شده و آنان را برای رسیدن به هدف شان یاری کند.كساني كه اين كتاب را سفارش داده‌اند، كتاب‌هاي زير را نيز سفارش داده‌اند...
با اطمینا ن خرید کنید
امکان پرداخت با کلیه کارت‌های عضو شتاب

آدرس صفحه: https://books.dadafarin.com/bookinfo.aspx?bid=3f3633bf-bee5-42db-990d-ce9040982e68
تاریخ چاپ: 5/22/2024 8:31:17 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...