0 کالا در سبد خرید می‌باشد.
جمع کل: 0 ریال

فروشگاه آنلاین کتاب‌های حقوقی دادآفرین

دادآفرین: موسسه آموزشی و ناشر تخصصی کتابهای آموزشی و کمک آموزشی ویژه آزمون کارآموزی وکالت و کارشناسی ارشد حقوق     پیگیری سفارشات قبلی  |   پرداخت سفارش
ضمن تبریک سال نو، به اطلاع می رساند فروشگاه دادآفرین از تاریخ 27 اسفند لغایت 13 فروردین ماه تعطیل می‌باشد و سفارش های ثبت شده از تاریخ 14 فروردین ماه به صورت روزانه ارسال می گردد.

دادآفرین - تحریرالوکاله - ترجمه و شرح باب وکالت تحریرالوسیله - بهزاد قشلاقیان -قيمت: 100,000 ريال
 
نام كتاب تحریرالوکاله - ترجمه و شرح باب وکالت تحریرالوسیله
مولف / مترجم بهزاد قشلاقیان
موضوع كتاب دانشگاه ها و مدارس عال -- حقوق -- آزمون ها و تمرین ها (عالی)
گروه کتاب کتابهای آموزشی - حقوق
تعداد صفحات 107 صفحه
نوبت چاپ چاپ اول
نوع صحافي چسب گرم
اندازه كتاب وزیری
وزن 0 گرم
شابك 9786007992609
ناشر انتشارات دادآفرین
زبان اصلي كتاب فارسی
زبان كتاب فارسی


توضيحات بيشتر درباره كتاب
یکی از مواد آزمون ورودی کانون مشاوران حقوقی و وکلا دادگستری متون فقه در حد تحریرالوسیله اعلام شده‌است. این درس مثل سایر دروس این آزمون دارای ضریب (1) می‌باشد و منبع اصلی سؤالات این آزمون تحریرالوسیله می‌باشد. می دانیم که منبع اصلی برای آزمون‌های حقوقی کتاب لمعه الدمشقیه تألیف شیخ شمس‌الدین محمد بن مکی بن احمد عاملی نبطی جزینی معروف به شهید اول (۷۸۶–۷۳۴ هـ.ق) مشهور به افقه الفقهاء، و تلخیص شرح این کتاب توسط آقایان امینی و آیتی است، اما در این آزمون از مطالب تحریرالوسیله تألیف امام خمینی (ره) استفاده شده‌است.
در هنگام مطالعه این کتاب باید توجه شود که مطالب این کتاب با مطالب لمعه الدمشقیه به عنوان منبع مورد استفاده در تدوین قانون مدنی و همچنین مواد قانونی وکالت در قانون مدنی و سایر قوانین مورد تطبیق قرار گیرد. در مطالعه تحریرالوسیله گریزی از مطالعه متن عربی این کتاب نیست و در موارد مورد نیاز توضیحات فارسی، نمودارها، متن عربی و فارسی از لمعه الدمشقیه، جواهر الکلام و مواد قانونی در این نوشتار ذکر شده‌است.
طراح سؤالات آزمون کانون مشاوران حقوقی و وکلا دادگستری در عمل و در تجربه چند سال برگزاری آزمون نشان داده‌است که توجه ویژه‌ای به کتاب وکالت تحریرالوسیله دارد بنابراین نوشتار حاضر بر اساس کتاب وکالت طراحی شده‌است.كساني كه اين كتاب را سفارش داده‌اند، كتاب‌هاي زير را نيز سفارش داده‌اند...
با اطمینا ن خرید کنید
امکان پرداخت با کلیه کارت‌های عضو شتاب

آدرس صفحه: https://books.dadafarin.com/bookinfo.aspx?bid=47d3ca41-3c42-4307-af8c-c1830b68f17d
تاریخ چاپ: 4/19/2024 8:14:40 AM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...