0 کالا در سبد خرید می‌باشد.
جمع کل: 0 ریال

فروشگاه آنلاین کتاب‌های حقوقی دادآفرین

دادآفرین: موسسه آموزشی و ناشر تخصصی کتابهای آموزشی و کمک آموزشی ویژه آزمون کارآموزی وکالت و کارشناسی ارشد حقوق     پیگیری سفارشات قبلی  |   پرداخت سفارش
ضمن تبریک سال نو، به اطلاع می رساند فروشگاه دادآفرین از تاریخ 27 اسفند لغایت 13 فروردین ماه تعطیل می‌باشد و سفارش های ثبت شده از تاریخ 14 فروردین ماه به صورت روزانه ارسال می گردد.

دادآفرین - مجموعه سوالات طبقه بندي شده حقوق مدنی - جلد اول - مجتبی جرعه نوش -قيمت: 3,000,000 ريال
 
نام كتاب مجموعه سوالات طبقه بندي شده حقوق مدنی - جلد اول
مولف / مترجم مجتبی جرعه نوش
موضوع كتاب دانشگاه ها و مدارس عال -- حقوق -- آزمون ها و تمرین ها (عالی)
گروه کتاب کتابهای تست - حقوق
تعداد صفحات 520 صفحه
نوبت چاپ چاپ پنجم
نوع صحافي چسب گرم
اندازه كتاب وزیری
وزن 0 گرم
شابك 9786227334128
ناشر انتشارات دادآفرین
زبان اصلي كتاب فارسی
زبان كتاب فارسی


توضيحات بيشتر درباره كتاب
خرسندم از اینکه مجموعهی پرسشهای چهارگزینهای تألیفی اینجانب در طی سالیان اخیر، مورد اقبال و استقبال جویندگان دانش حقوق و داوطلبان آزمونهای حقوقی قرار گرفته و وزن علمی و اصالت سؤالات آن، مورد اذعان متخصصان امر بوده است و خوشبختانه، دهها هزار نفر از داوطلبان آزمونهای حقوقی را در راه یادگیری حقوق مدنی یاری رسانده و به ویژه، مورد قدردانی رتبههای برتر آزمونهای حقوقی و خوانندگان تیزبین و کوشا و مشتاق قرار گرفته است.
اینک پس از 5 سال از نخستین چاپ ویراست نخست این کتاب، نظر به گسترش یافتن تجربهام در آموزش و طراحی پرسشهای حقوق مدنی، بایسته دانستم که طرحی نو در این کتاب دراندازم، باشد که بهرهای بیشتر برای آموزندگان دانش حقوق داشته باشد.
  • شمار پرسشها به بیش از دو برابر ویراست نخست افزایش یافته و نکات بسیار افزونتری را پوشش میدهد و ناگزیر کتاب به دو جلد افزایش یافته است که با نگاه به گستردگی حقوق مدنی، گریز و گزیری از آن نبوده است.
  • در ویراست نخست، سطح دشواری بسیاری از سؤالات فراتر از متوسط بود اما در این ویراست، برای کمک بیشتر به رهروان نوگام دانش حقوق، پرسشهای ساده و متوسط بسیار بیشتری در کتاب گنجانده شده که در کل، دورنمای بهتری از دانش خوانندگان برای ایشان فراهم شود.
  • در طرح پرسشها و پاسخها، تا جایی که میشود، از نکات و مسایل اختلافی فاصله گرفتهام و به حدود مصرحات قانون و مسایل متعارف حقوق مدنی که در نوشتههای بزرگان این رشته به ویژه زندهیاد استاد کاتوزیان بررسی شده، بسنده کردهام تا تشویشی برای خوانندگان در پی نداشته باشد.
  • کوشیدهام در سؤالات نکتهی تکراری نباشد و تا جایی که میشود، همهی مسایل متعارف حقوق مدنی در پرسشها گنجانده شود تا این کتاب افزون بر ویژگیهای یک کتاب تست، جمعبندی مناسبی نیز از نکات حقوق مدنی برای خوانندگان فراهم کند و از همین رو، در پاسخنامهی تشریحی نیز نکات متعارف به صورت ساده و جمعبندی شده و مقایسه شده با مفاهیم مشابه و در نهایت اختصار با حفظ جنبهی آموزشی و سنجشی و جمعبندی نکات ارائه شده است.
امید دارم که این کتاب فایدهی زیادی برای خوانندگان در یادگیری حقوق مدنی داشته باشد و توشهی معنوی اینجانب شود همانسان که شاعری گفته است:
دیگران کاشتند و ما خوردیم ما بکاریم و دیگران بخورند
در پایان لازم میدانم همکاران گرانقدرم در موسسهی مشاهیر مهر دادآفرین را که در این سالها در زمینههای گوناگون و از جمله فراهم آوردن این مجموعه مرا یاری کردهاند، سپاس بگویم، به ویژه جناب آقای امیر کمالوند، رئیس محترم مؤسسه و نیز سرکار خانم صدیقه دودانگه که زحمت عمدهی تهیهی متن کتاب بر عهدهی ایشان بوده است.
با اطمینا ن خرید کنید
امکان پرداخت با کلیه کارت‌های عضو شتاب

آدرس صفحه: https://books.dadafarin.com/bookinfo.aspx?bid=b8c2e327-6c32-4b59-9949-1087597b1694
تاریخ چاپ: 4/19/2024 8:56:15 AM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...