0 کالا در سبد خرید می‌باشد.
جمع کل: 0 ریال

فروشگاه آنلاین کتاب‌های حقوقی دادآفرین

دادآفرین: موسسه آموزشی و ناشر تخصصی کتابهای آموزشی و کمک آموزشی ویژه آزمون کارآموزی وکالت و کارشناسی ارشد حقوق     پیگیری سفارشات قبلی  |   پرداخت سفارش

دادآفرین - مبانی حقوق مدنی: اعمال حقوقی و تعهدات - مجتبی جرعه نوش -قيمت: 2,300,000 ريال
 
نام كتاب مبانی حقوق مدنی: اعمال حقوقی و تعهدات
مولف / مترجم مجتبی جرعه نوش
موضوع كتاب حقوق مدنی - ایران - راهنمای آموزشی
گروه کتاب کتابهای آموزشی - حقوق
تعداد صفحات 424 صفحه
نوبت چاپ چاپ نهم
نوع صحافي چسب گرم
اندازه كتاب وزیری
وزن 0 گرم
شابك 9786227334265
ناشر انتشارات دادآفرین
زبان اصلي كتاب فارسی
زبان كتاب فارسی


توضيحات بيشتر درباره كتاب
اهمیت و ظرافت حقوق مدنی ۳ بر هیچ حقوق پژوهی پوشیده نیست و گستردگی منابع و غنای ذاتی مطالب بسیاری از داوطلبان آزمون های حقوقی را در مواجهه با این درس دچار مشکل می کند.
نشر دادآفرین مفتخر است در راستای رسالت خود در تولید منابع غنی و کارامد، کتاب اعمال حقوقی و تعهدات را به عنوان دومین اثر از مجموعه مبانی حقوق مدنی به قلم جناب آقای مجتبی جرعه نوش به داوطلبان گرامی آزمون های حقوقی تقدیم کند.
در این کتاب کوشش شده همه مسایل متعارف حقوق مدنی ۳ به زبانی بسیار ساده ارائه شود و نظم منطقی حاکم بر مطالب، کمک شایانی به خوانندگان گرامی خواهد کرد.
یقین داریم که مطالعه این کتاب فرصت مغتنمی است تا داوطلبان آزمون وکالت در فرصت کوتاه باقی مانده، ندانسته های خود را یاد بگیرند و دانسته های خود را تعمیق کنند و در ذهن خود به ترسیم نظم منطقی بین مطالب نایل شوند.
دانستن نکات مطلبی است و دانستن استدلال حاکم بر مسایل حقوقی مطلب دیگری است و تسلط بر مطالب و ایجاد نظم ذهنی آخرین و والاترین گام یادگیری است که در این فرایند، هم اجتهاد حقوقی حاصل می شود و هم توان پاسخگویی به سوالات ارتقا می یابد. در این کتاب کوشش شده همه این فرایند به نحوی منسجم و یکجا طی شود تا خوانندگان برای مطالعه حقوق مدنی ۳ محتاج منبع دیگری نباشند.
در این راستا، در پایان هر مطلب، نمودارهای تفهیمی مفصلی ترسیم شده تا مطالب به نحو مقتضی در ذهن خواننده تثبیت شود و نهایتا در پایان کتاب برای تکمیل فرایند آموزش، سوالات برگزیده آزمون های حقوقی به عنوان تست های آموزشی گردآوری شده و پاسخ آن ها به متن اصلی کتاب ارجاع داده شده است.
امیدواریم این کتاب در کنار سایر منابع نشر دادآفرین بتواند شما را در نیل به موفقیت در آزمون های حقوقی کمک بنماید.كساني كه اين كتاب را سفارش داده‌اند، كتاب‌هاي زير را نيز سفارش داده‌اند...
با اطمینا ن خرید کنید
امکان پرداخت با کلیه کارت‌های عضو شتاب

آدرس صفحه: https://books.dadafarin.com/bookinfo.aspx?bid=0a9c646d-a87a-40af-b016-79f3a8fa32df
تاریخ چاپ: 6/15/2024 6:09:33 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...